Witamy na stronie Koła Naukowego Towaroznawstwa CARGO

Koło Naukowe Towaroznawstwa CARGO jest jedną z wielu organizacji studenckich działających na terenie Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Jest to jednak jedyne na tej Uczelni Koło zajmujące się badaniami naukowymi w zakresie towaroznawstwa spożywczego i przemysłowego oraz zarządzania jakością.

Dlaczego warto dołączyć do naszego Koła?

Badania naukowe Artykuły i konferencje Aktywność w życiu Uczelni Działalność pozanaukowa Nowe znajomości
Weź udział w badaniach naukowych z wykorzystaniem aparatury laboratoryjnej i komputerów. Mając dorobek naukowy, po studiach II stopnia możesz iść do Szkoły Doktorskiej. Wykonując badania naukowe i pisząc artykuły następnie możesz je wygłaszać na konferencjach kół naukowych na różnych polskich uczelniach, przy okazji zwiedzając Polskę. Biorąc udział w działalności naukowej i promocyjnej Koła kształtujesz swój wizerunek na Uczelni oraz zwiększysz swoją szansę na stypendium Rektora. Poza pisaniem artykułów możesz także promować Uczelnię na dniach otwartych i w szkołach średnich oraz przekazywać wiedzę dzieciom w wieku szkolnym. Działamy też charytatywnie, na przykład na kiermaszach. Dołączając do Koła poznasz nowych przyjaciół. Ci starsi mogą zostać Twoimi mentorami w kwestii nauki do egzaminów, przede wszystkim jednak z nowymi przyjaciółmi po godzinach będziesz mógł się zintegrować :)

Nasza działalność

Nasza działalność naukowa opisana została na stronie działalności Koła. Informacje o naszej działalności pozanaukowej, w tym charytatywnej, zamieszczamy na naszej stronie na Facebooku.

Jak dołączyć?

Aby wejść w szeregi naszego Koła, wystarczy, że zgłosisz się do Opiekuna Koła. Więcej informacji znajdziesz na stronie Jak dołączyć?.

© 2024 KNT CARGO
Website by Tadeusz Lorkowski